Ми займаємося створеннями таких сайтів як:

 Створення корпоративного сайту

На даний час саме корпоративний сайт є найбільш поширеним та затребуваним, адже за допомогою такого сайту підприємство має можливість не лише просування компанії в інтернет мережі та інформувати клієнтів про події які відбуваються в компанії, а й рекламувати свою продукцію та послуги ,вирішувати питання комунікації всередині та поза компанією.

 Створення інтернет магазину

Останні два роки до нас все частіше стали звертатися власники великих інтернет магазинів та оффлайн бізнесу з проханням створити чи переробити існуючий сайт на інтернет магазин. Не залежно від структури та призначення інтернет магазину, метою для його створення є розширити коло покупців і зекономити час на походи по магазинах.

 Створення інтернет порталу

Основною його метою є залучити якомога більшу кількість відвідувачів, для цього необхідно є подбати про розміщення на сайті цікавих матеріалів для користувача , та забезпечити зручною навігацією. Саме інтернет портал є надзвичайно розгалуженим сайтом з великою кількістю інформації. Розділи на порталі можуть досягати сотні сторінок

Інтернет портали переважно створюються публічні, які створюються для широкої аудиторії,  або корпоративні які призначені  для людей які безпосередньо мають відношення до якоїсь конкретної організації. Тобто корпоративні інтернет портали створюються з метою просування свого бренду.

Замовивши створення інтернет порталу у нас, можете бути певними що ми можемо запропонувати Вам не лише цікаве, але і доцільне рішення, за допомогою якого Ви зможете контролювати свій бюджет.

 Створення адаптивного сайту

При наявності такого сайту появляється  універсальна можливість перегляду його з  різних пристроїв. Адже такий сайт може працювати на смартфоні, планшеті, ноутбуці і телевізорі з виходом в інтернет, тобто на будь- якому спектрі пристроїв.

Створення сайту – візитки

Зараз інтернет став надзвичайно великим каталогом у якому постійно люди пропонують чи шукають якийсь товар.

Якщо ж Ви займаєтеся продажом якогось товару то ми можемо запропонувати сайт Візитку. Що собою представляє такий тип сайту? Це невеличкий сайт який є цілодобовою рекламою.

Основним  завданням такого ресурсу – надати відвідувачам основну інформацію, тобто  історію та новини компанії, опис діяльності, переваги, перелік наданих послуг або каталог товарів, прайс, і звичайно, контактні дані.

Тому не витрачайте часу – адже створивши і запустивши сайт візитку сьогодні, завтра Ви вже можете отримати перший дзвінок від нового клієнта!

Створення сайту на  HTML5

Залежно від Ваших особистих переваг, а також від наявних технічних навичок, Ви можете замовити сайт з «автоматизованим» управлінням який побудований на CMS або «ручним» управлінням  написаним на мові HTML. Кожен  із них має свої плюси і мінуси. Тому обираючи HTML необхідно пам’ятати що такий сайт є досить важким в керуванні та потребує чимало часу для додавання нових матеріалів. Проте такий сайт є малоуразливим до збоїв на сервері і DDOS-атак та зломів. HTML сайт дозволяє втілити будь – які Ваші дизайнерські мрії та фантазії.

Створення інформаційного сайту

Це сайт який в першу чергу інформує про що –небудь. Для прикладу візьмемо сайт-візитку, який не передбачає інтерактивні сервіси в першу чергу є інформаційним ресурсом.

Створивши саме інформаційний сайт Ви легко можете привернути увагу аудиторії та розповісти про товари і послуги які надаєте.