По  своїй рентабельності та ефективності інтернет реклама давно вже випередила зовнішню рекламу, рекламу в журналах, на радіо і телебаченні. З цієї причини обсяги реклами в інтернеті ростуть з кожним роком і бажаючих скористатися цими її перевагами стає все більше.

Якщо ж метою рекламодавця є швидке і недороге залучення клієнтів та продажів – тоді найкращим варіантом буде контекстна реклама. Це один з видів інтернет реклами , яка показується користувачам на пошуку Google, а також на тематичних сайтах-партнерах.

За допомогою контексної реклами Ви можете отримати доволі швидкі результати уже протягом 1 доби.  Можна без проблемно додавати ключові слова і оголошення у будь-який момент. А також можна експерементувати з різними текстами. І найголовнішим у контексній рекламі є те що Ви самі можете контролювати витрати на денний бюджет та можливість показувати Вашу рекламу тільки в необхідних Вам регіонах.

Адже це найбільш оперативний і простий спосіб залучити цільову аудиторію на Ваш сайт. Оголошення контекстної реклами можуть з’являтися або у відповідь на будь-який пошуковий запит користувача, або на тематичних сайтах чи порталах, або певної аудиторії (стать / вік / інтереси).